Dorost - star��������


Strict Standards: Non-static method CPrispevky::jedenPrispevek() should not be called statically in /data/web/virtuals/220291/virtual/www/index.php on line 337

Strict Standards: Non-static method CPrispevky::fotkyPrispevku() should not be called statically in /data/web/virtuals/220291/virtual/www/index.php on line 342

DOROSTY V GENERÁLCE USPĚLY JEN ČÁSTEČNĚPřípravná utkání – dorost - sobota 7. 8. 2010

FK PELHŘIMOV - FK TÁBOR 2 : 3 (1 : 2) - starší dorost

Branky: 3. Nebeský, 64. M. Faltýnek - 28., 39. Prchlík, 69. Randl

Sestava Pelhřimov: T. Faltýnek – J. Faltýnek, Nedělčev, L. Machač, Melzoch – Vácha (41. M. Faltýnek), J. Kubík, M. Machač, Homolka – M. Kubík, Nebeský

Neúplný tým staršího dorostu zastrašil déšť a podmáčený terén umělé trávy, neúčast některých hráčů na posledním přípravném zápase nesvědčí o zodpovědném přístupu. Přes nepřízeň počasí byla na táborském týmu viditelnější chuť do hry.
Pelhřimov šel po zahájení hry do vedení, přes obranu i gólmana prošel rychle Nebeský a vychutnal si radost ze střely do prázdné branky. Naopak radost udělal táborskému gólmanovi Vácha, když poslal penaltu nad břevno. Z přibývající optické převahy vytěžili hosté do poločasu vedení dvěma hlavičkami Prchlíka po standardních situacích, když další dvě gólové šance odvrátil pozorně chytající Faltýnek.
Po přestávce se hra na těžkém terénu přesouvala oběma směry, po půlhodince hry vyrovnal M. Faltýnek. Radost z vyrovnání netrvala dlouho, Randl nekompromisní hlavičkou přidal třetí gól Tábora. Čtvrtému gólu v závěru hry zabránil znovu Faltýnek vyražením trestného kopu z dvaceti pěti metrů na roh. Po dohodě obou stran se hrálo 2 x 40 minut.


FK PELHŘIMOV - FK TÁBOR 5 : 0 (2 : 0) - mladší dorost

Branky: 7., 64. V. Hák, 37., 73. Šafařík, 67. Horký

Sestava Pelhřimov: Švec (41. Kučera) - A. Hák (41. Brada), Červenka, Skořepa – Šustr – Ryšavý (54. Duba), Mádl, Horký, Mareš – Šafařík, V. Hák (65. Hájek)

Mladíci se blýskli na závěr přípravy zodpovědným výkonem a pohlednou hrou, když výrazně přehráli soupeře. Do vedení šli v 7. min. gólem Václava Háka, který zužitkoval Horkého přihrávku. Výraznou převahu domácích proměnil do poločasu po Hákově přihrávce střelou do růžku táborské branky Šafařík.
Po přestávce proměnil roh Horkého Václav Hák ve třetí úspěch Pelhřimova a uvolnil místo pro Hájka. Sólo Horkého po pravé straně a střela k pravé tyči znamenaly čtvrtý gól a takřka stejným stylem si připsal pátý gól Šafařík. Hattrick se mu už nezdařil, po sólu v závěru hry nastřelil jen dobře postaveného táborského brankáře.

Připravil: Josef Hostička


Strict Standards: Non-static method CPrispevky::prilohyPrispevku() should not be called statically in /data/web/virtuals/220291/virtual/www/index.php on line 358

09.08.2010 15:58


 
admin